Zdravý životní styl je nakažlivý, ale nečekejte, až ho chytíte od někoho jiného. Buďte raději ten, od koho to chytí ostatní :)    Tom Stappard


O MNĚ

Jmenuji se Mgr. Daniela Janů.

Jsem fyzioterapeutka s dlouholetou praxí v oboru, s bohatými zkušenostmi praktickými i teoretickými (studium fyzioterapie, praxe v nemocnicích, v ambulantním provozu, celoživotní vzdělávání formou odborných kurzů, seminářů...) 

Získala jsem 

Diplom o specializaci v oboru Aplikovaná fyzioterapie s označením specialisty Odborný fyzioterapeut 

a  Rozhodnutí o udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb.


Model veřejného zdravotního pojištění mi nenabízí potřebný čas, komfort a nadstandardní přístup, jaký si klienti zaslouží. Proto jsem se rozhodla vyjít vstříc těmto potřebám a zahájit činnost fyzioterapeuta bez závislosti na zdravotních pojišťovnách.  


Na co se zaměřuji

  • Provádím  fyzioterapeutickou léčbu cervikokraniálního a cervikobrachiálního syndromu (soubor příznaků projevující se bolestmi v oblasti šíje, hlavy, "motáním hlavy", migrénou, "brněním" rukou, aj.) 
  • Pomohu při bolestech plynoucích   z nesprávných pohybových stereotypů v běžném životě, zaměstnání, při rekreačních sportech. (Naučit se správné pohybové stereotypy a obnovit svalovou rovnováhu je důležité pro to, aby se bolest po odstranění již nevracela)
  • Poskytuji odbornou pomoc při všech ostatních problémech pohybového aparátu.